REKRUTACJA OTWARTA!

Oferta ważna do: 2022-12-31

Największa rekrutacja w historii Studia JG, czyli zostań Ninja!

Oprócz dosyć standardowych rekrutacji na pracowników produkcji, IT Support i specjalistę ds. promocji i reklamy, rozpoczynamy także dosyć nietypową REKRUTACJĘ OTWARTĄ.
Nie da się w niej wyszczególnić konkretnego zawodu np. redaktora wydań, marketingowca, lidera społeczności, managera czy specjalisty reklamy. Tu i teraz gotowi bylibyśmy zrekrutować każdą z tych osób, ale nasza praca - tematyka, którą się zajmujemy, i projekty, które realizujemy - nie dają się łatwo włożyć w sztywne ramy zawodów, które zwykło się rekrutować w wielkich serwisach rekrutacyjnych. Jednocześnie, w tej rekrutacji bardzo ważne jest zrozumienie tego, czym się zajmujemy - dlatego rekrutujemy spośród Was - naszych czytelników: fanów mangi i Japonii.

Krótko mówiąc jeśli kończysz studia lub krawat w Twojej obecnej pracy ciśnie zbyt mocno i szukasz miejsca, w którym możesz spełnić się zawodowo i pracować przy tym, co uwielbiasz, to znaczy, że szukamy właśnie CIEBIE!
ZOSTAŃ WYDAWNICZYM NINJA!

Wypełnij krótką ankietę. Opisz, czym się obecnie zajmujesz oraz czym najbardziej chcesz się zajmować. Jeśli interesujesz się mangą, manhwą lub ogólnie azjatyckim komiksem i masz doświadczenie edytorskie/wydawnicze/księgarskie - znajdziemy dla Ciebie miejsce. Tak samo, jeśli dotychczas fanowsko lub zawodowo zajmowałeś(aś) się forum/moderacją/zarządzaniem społecznością - mamy projekt dla Ciebie. Może zawodowo robisz coś, o czym nawet nie pomyśleliśmy i zaskoczy nas Twoja pasja do hodowania ozdobnych japońskich kurczaków? Choć nie myśleliśmy do dziś na temat wejścia w rynek drobiu, może Twoje dołączenie do naszej ekipy spowoduje międzynarodową rewolucję ornitologiczno-mangową? Kto wie? ZASKOCZ NAS!


RODZAJ UMOWY
W grę wchodzi każdy rodzaj zatrudnienia, w dogodnym wymiarze godzin w zależności od Twoich potrzeb i dyspozycyjności.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia ankiety, w której będziecie mogli opowiedzieć nam o sobie, swoich umiejętnościach i zainteresowaniach, a także krótko zaprezentować swoje talenty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV oraz plik z zapisaną ankietą) pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@studiojg.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „Rekrutacja otwarta”. Ze względu na otwarty charakter rekrutacji zastrzegamy sobie prawo, aby skontaktować się z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenie musi zawierać formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studio JG dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"
Zgłoszenia nie spełniające powyższych wymogów nie będą rozpatrywane.